POCZUJ ADRENALINĘ - ZAGRAJ W PAINTBALL !

PAINTBALL Jest to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione żelatyną spożywczą. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry.
Dodatkowo każdą rozgrywkę można urozmaicić o dodatkowe atrakcje: granaty z farbą, granaty dymne i hukowe.
Sprzęt:
»  Markery: Victor - Profesjonalne markery dostępne na rynku od wielu lat - lekkie, poręczne i niezawodne.
»  Maski: Lekkie, doskonale chroniące twarz, uszy i oczy zawodnika. Całkowicie bezpieczne, atestowane.
»  Butle: 12 uncjowe lekkie, starczają na około 450 kul.
»  Magazynki: Standardowe, mieszczący 100, 150 lub 200 kulek
»  Ubiór: Kombinezony ochronne - moro

Nasza oferta skierowana jest do grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych oraz firm (faktury VAT). Zapewniamy pełne wyposażenie: umundurowanie (strój maskujący, wojskowy, umożliwiający kamuflaż, i co istotne, dodający realizmu tej zabawie), marker z pełną butlą co2, maskę i kulki dla każdego uczestnika.

Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabawy. Organizujemy różne scenariusze mające na celu, oprócz sporej dawki adrenaliny, zgranie zespołu i świetną zabawę, np. : eliminacja przeciwnika, zdobycie bazy przeciwnika, ochrona prezydenta.

Jeżeli masz już grupę znajomych, z którymi chciałbyś aktywnie i w niestandardowy sposób spędzić dzień to po prostu skontaktuj się z nami. Jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem na paintball ale nie masz za bardzo z kim, zadzwoń do nas, a my zaprosimy Cię na strzelanie gdy tylko będziemy mieć wolne miejsca.

ZASADY GRY:

Wszystkie gry poprzedzone zostaną szkoleniem dotyczącym bezpieczeństwa, oraz posługiwania się sprzętem paintballowym.

Grupa podzieli się na drużyny (zwykle dwie). Następnie rozpocznie się wg wybranego scenariusza. Zazwyczaj dowolne trafienie eliminuje gracza w danym scenariuszu. Osoby trafione wracają do strefy bezpiecznej i obserwują poczynania pozostałych graczy. Nie istnieje ścisła granica wieku. Gry można rozgrywać wg różnych scenariuszy: leśny pojedynek, oczyszczenie terenu, bitwa, 2 flagi, VIP, zakładnik.

TYPOWE SCENARIUSZE ROZGRYWEK:

Leśny pojedynek
Każda z ekip posiada własną bazę z flagą, której broni. Rozpoczynając zabawę uczestnicy niewiedzą gdzie znajduje się baza przeciwników. Celem rozgrywki jest zdobycie flagi drugiego zespołu. Niezapomnianych wrażeń dostarcza gęsty las, w którym znajdują się bazy.

Oczyszczanie terenu
Zadaniem jednej z ekip jest sprawdzenie czy na wyznaczonym terenie znajdują się zawodnicy przeciwnika, w przypadku napotkania przeciwnika dokonywna jest czystka.

Bitwa
Zawodnicy rozstawieni na przeciw siebie formują szyk bojowy. Grupy ruszają na siebie wykorzystując jako zasłonę budynki, zróżnicowanie terenu, drzewa.

2 flagi
2 zespoły , składające się z takiej sami liczby graczy, każda ma swoją bazę, w której umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.

VIP
W grze biorą udział dwie drużyny - terroryści i ochrona oraz VIP (uzbrojony). Celem ochrony jest przeprowadzenie nietkniętego VIP-a do ustalonego wcześniej punktu. Terroryści mają za zadanie go zestrzelić zanim dojdzie do celu.

Zakładnik
Gra toczy się w budynku. Terroryści (mniej liczna grupa - ok30% graczy) trzymają zakładnika, zadaniem specgrupy jest wtargnięcie do budynku i uwolnienie porwanego. Zakładnik nie może się poruszać dopóki nie zostanie dotknięty przez któregoś z antyterrorystów. Gra kończy się jeżeli po upływie ustalonego czasu specgrupa nie ocali zakładnika (zostaje on zabity z rąk terrorystów) lub jeśli uda się jej go odbić i wyprowadzić nietkniętego z budynku.

W celu uzyskania oferty cenowej prosimy o kontakt.