O NAS

Jesteśmy grupą osób, które połaczyła fascynacja. Fascynacja otaczającą naturalną przyrodą, wspaniałymi sportami wodnymi oraz imprezami paintballowymi. Wspólne imprezy, wyjazdy oraz gry, przerodziły się w przedsięwzięcia na tyle duże, że zdecydowaliśmy się na organizację tego typu imprez.

Wszystkie imprezy organizowane i firmowane przez nas odznaczają sie wyjątkowo starannością i dopracowanymi szczegółami. Przygotowując ofertę staraliśmy się uwzględnić wszystkie Wasze oczekiwania i życzenia tak aby zapewnić Wam jak najwięcej radości i zabawy.

W tej chwili nasz zespół składa się z 6 osób obsługujących spływy i imprezy paintballowe w terenie z uprawnieniami instruktorskimi. Dysponujemy bazą 20 kajaków dwuosobowych polietylenowych, pontonem motorowym, instruktorzy wyposażeni sa w nowoczesne środki łączności, niezbędnym specjalistycznym transportem oraz ogromnym doświadczeniem. Obsługujemy rzekę Bug na długości od miejscowości Gołębie do Włodawy. Załatwiamy wszelkie formalności związane z pozwoleniem na spływ. Zapewniemy pełne bezpieczeństwo z wykorzystaniem sprzętu ratunkowo-asekuracyjnego, każdej imprezie uczestniczy ratownik wodny, uczestnicy są ubezpieczeni.

Z naszymi klientami nawiązujemy przyjacielskie stosunki, po jednorazowym korzystaniu z naszych usług przyznajemy każdemu rangę STAŁEGO KLIENTA i udzielamy korzystnych rabatów.

Z naszych usług korzysta także wiele firm prywatnych oraz samorządowych, które uznają imprezy przez nas organizowane jako atrakcyjną formę integracji.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG