Świerże   ul. Jana Pawła II 74/A  |  22-175 Dorohusk
Tel.  +48 504 061 040  |  NIP: 563 10 72 79
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Jesteśmy grupą osób, które połączyła fascynacja. Fascynacja otaczającą naturalną przyrodą, wspaniałymi sportami wodnymi. Wspólne spotkania i wyjazdy przerodziły się w przedsięwzięcia na tyle duże, że zdecydowaliśmy się na organizację tego typu imprez.

Wszystkie imprezy organizowane i firmowane przez nas odznaczają sie wyjątkowo starannością i dopracowanymi szczegółami. Przygotowując ofertę staraliśmy się uwzględnić wszystkie Wasze oczekiwania i życzenia tak aby zapewnić Wam jak najwięcej radości i zabawy.

W tej chwili nasz zespół składa się z osób obsługujących spływy z uprawnieniami instruktorów i ratowników wodnych. Dysponujemy bazą 20 kajaków dwuosobowych polietylenowych, pontonem motorowym, instruktorzy wyposażeni sa w nowoczesne środki łączności, niezbędnym specjalistycznym transportem oraz ogromnym doświadczeniem. Obsługujemy rzekę Bug na długości od miejscowości Gołębie do Włodawy. Załatwiamy wszelkie formalności związane z pozwoleniem na spływ. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo z wykorzystaniem sprzętu ratunkowo-asekuracyjnego. W każdej imprezie może uczestniczyć ratownik wodny, a uczestnicy mogą wykupić ubezpieczenie.

Z naszymi klientami nawiązujemy przyjacielskie stosunki, po jednorazowym korzystaniu z naszych usług przyznajemy każdemu rangę STAŁEGO KLIENTA i udzielamy korzystnych rabatów.

Z naszych usług korzysta także wiele firm prywatnych oraz samorządowych, które uznają imprezy przez nas organizowane jako atrakcyjną formę integracji.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com